Kasami: Sikur Ahmeti ta kishte seriozisht presidentin shqiptar - nuk do ta nxjerrte Bujarin si kandidat!

Media April 12, 2024

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në hapjen e shtabit të VLEN-it në lagjen Drenovec, ka folur rreth zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare.

Sipas Kasamit, i gjith ...

VLEN hap shtabin zgjedhor në Vjenë, Limani: Mërgata do t'i jap grushtin e fundit vjedhësve të votës

Media April 07, 2024

Mërgata do t'i japi grushtin e fundit atyre që dëshirojnë përmes vjedhjes dhe blerjes së votës të turpërojnë kombin tonë, ka shkruar n&eum ...

Në Teqe të Tetovës VLENI hapi shtabin zgjedhor, Durmishi: Fitores i paraprijnë qytetarët e reshtuar kah VLEN-it

Media April 07, 2024

Koalicioni VLEN vazhdon fuqishëm në përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale dhe Parlamentare. Sonte në lagjen Teqe nê Tetovë e kanë hapur shtabin zgjedhor d ...

VLEN hapi shtabin zgjedhor në Reçice të Vogël, Durmishi: Fitorja në Reçicë do të jetë e thellë

Media April 06, 2024

Koalicioni VLEN vazhdon fuqishëm në përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale dhe Parlamentare. Sonte në Reçicë të Vogël e kanë hapur shtabin zgjed ...

Rritet në 48 numri i viktimave nga tërmeti shkatërrimtar në Japoni

Media January 02, 2024

Ka shkuar në 48 numri i viktimave në Japoni nga tërmeti shkatërrimtar që goditi shtetin ishullor një ditë më parë.

Autoritetet japoneze jan&eu ...

Papa flet me Zelensky për një formulë për paqen, Ukraina zgjohet me sirenat e sulmeve ajrore

admin December 29, 2023

Alarmet ajrore u aktivizuan gjatë natës në Kiev dhe disa rajone qendrore të Ukrainës për shkak të kërcënimeve për sulme nga avionët rusë. ...

Sulmuesi në universitetin në Pragë kishte pranuar kryerjen e disa vrasjeve tjera

admin December 28, 2023

Sulmuesi që vrau 14 persona në një universitet në Pragë, ditë më parë, ka rrëfyer edhe për një vrasje tjetër të dyfishtë pë ...

Shkon mbi 21 mijë numri i palestinezëve të vrarë në Gaza

admin December 28, 2023

Ministria e Shëndetësisë në Gaza tha se numri i palestinezëve të vrarë nga sulmet e Izraelit në Rripin e Gazës që nga 7 tetori është rrit ...

Në postimin e fundit në Facebook, Artan Grubi nga BDI ka ofenduar rëndë votuesit shqiptar duke i quajtur ato të sëmurë.

Media April 24, 2024

Artan Grubi ofendon rëndë votuesit shqiptar, i quan të sëmurë“Të Sëmurit nuk dijn çka bëjn edhe votojnë të Sëmurin!

VOT ...

Kasami: Sikur Ahmeti ta kishte seriozisht presidentin shqiptar - nuk do ta nxjerrte Bujarin si kandidat!

Media April 12, 2024

Kreu i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami në hapjen e shtabit të VLEN-it në lagjen Drenovec, ka folur rreth zgjedhjeve presidenciale dhe parlamentare.

Sipas Kasamit, i gjith ...

VLEN hap shtabin zgjedhor në Vjenë, Limani: Mërgata do t'i jap grushtin e fundit vjedhësve të votës

Media April 07, 2024

Mërgata do t'i japi grushtin e fundit atyre që dëshirojnë përmes vjedhjes dhe blerjes së votës të turpërojnë kombin tonë, ka shkruar n&eum ...

Në Teqe të Tetovës VLENI hapi shtabin zgjedhor, Durmishi: Fitores i paraprijnë qytetarët e reshtuar kah VLEN-it

Media April 07, 2024

Koalicioni VLEN vazhdon fuqishëm në përgatitjet për zgjedhjet Presidenciale dhe Parlamentare. Sonte në lagjen Teqe nê Tetovë e kanë hapur shtabin zgjedhor d ...